Knowledgebase
Priėmimas į magistrantūros studijas
Posted by on 2015-08-12 13:07

Ar galima gauti finansavimą Tarptautinės magistrantūros studijoms ISM Vadybos ir ekonomikos universitete?

Taip, galima. Visiems kandidatams skaičiuojame konkursinį balą, juo remiantis kandidatai gali gauti valstybės stipendijas, kurios dengia ~40 proc. studijų kainos. Taip pat ISM bakalauro studijų absolventai gauna 30 proc. nuolaidą.

 

 Kaip skaičiuojamas konkursinis balas stojant į ISM tarptautinės magistrantūros studijas?

Balas skaičiuojamas atsižvelgiant į kandidato motyvaciją, esė įvertinimą, anglų kalbos žinias, pažymių vidurkį bakalauro studijų metu ir papildomus balus. Daugiau informacijos apie konkursinio balą sandarą galima rasti čia: www.ism.lt/ms/score  

 

Ar yra minimalus konkursinis balas?

Ne, mes neturime minimalaus konkursinio balo stojant į Tarptautinės magistrantūros studijas.

 

Esu išvykęs į užsienį, ar gali mano įgaliotas asmuo pasirašyti sutartį su aukštąja mokykla? Ar reikalingas notaro patvirtintas įgaliojimas?

Taip, sutartį su aukštąja mokykla gali pasirašyti notariškai įgaliotas asmuo.

 

Baigiau bakalauro studijas ne Lietuvoje ar galiu stoti pas jus į Tarptautinės magistrantūros studijas?

Taip, galima stoti baigus bakalauro studijas ne Lietuvoje, tačiau prieš tai būtina kreiptis į Studijų kokybės vertinimo centrą (www.skvc.lt) ir gauti pažymą, kuri pa]tvirtintų, kad jūsų įgytas bakalauro diplomas atitinka bakalauro studijoms keliamus reikalavimus.

 

Ar stojant reikia pateikti popierines dokumentų kopijas?

Ne, popierinių kopijų pateikti nereikia. Visus dokumentus reikia nuskanuoti arba nufotografuoti ir prisiregistravus pateikti elektroninėje sistemoje https://enroll.ism.lt


Comments (0)