News
Sep
3
Bevielio tinklo pasikeitimai
Posted by Mantas Liustikas on 2012-09-03 09:33

Iki šiol buvo vienas bevielis tinklas pavadinimu ISM, jis buvo aukšto saugumo, tačiau sudėtingas konfigūruoti. Norint prie jo prisijungti, reikėjo turėti pas mus galiojantį vartotojo vardą ir slaptažodį.

 

Dabar yra keletas tinklų:

wifi

  • ISM Studies – tinklas skirtas studentams, vizituojantiems dėstytojams (žemesnio saugumo lygio, paprasta prisijungti, prisijungiama su ISM vartotojo vardu ir slaptažodžiu).  Prisijungiama pasirinkus šio bevielio tinklo pavadinimą, paleidžiama naršyklė, jungiamasi prie bet kokio tinklapio, automatiškai peradresuojama į prisijungimo puslapį, įvedus prisijungimo informaciją, galima naudotis internetu. Prie šio tinklo galima prisijungti ir darbuotojams, tačiau tuo geriau nepiktnaudžiauti, nes dėl žemesnio saugumo lygio ne visos paslaugos yra prieinamos. Naudotinas pvz. tada, kai apsilanko kolega, kuris iš savo laptopo nori kažką parodyti per internetą. Tokiu atveju galima įvesti savo prisijungimo informaciją (darykite tai tik tuo atveju, jei pasitikite kolega, nes kompiuteryje galima įdiegti programinę įrangą, kuri užfiksuoja kiekvieno mygtuko paspaudimą!).
  • ISM Staff – tinklas, analogiškas anksčiau buvusiam (labai saugus, sudėtingiau konfigūruoti, jungiamasi su ISM vartotojo vardu ir slaptažodžiu). Šis tinklas ISM laptopuose sukonfigūruojamas automatiškai, tereikia užkrauti laptopą, pajungtą prie ISM tinklo laidu, prisijungti ir perkrauti jį.
  • ISM - tinklas labai saugus, sudėtingiau konfigūruoti, jungiamasi su ISM vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Prie šio tinklo gali jungtis ISM darbuotojai, studentai bei išoriniai dėstytojai.

Jeigu kartais patiriate sunkumų prisijungiant čia galite rasti instrukciją:

http://helpdesk.ism.lt/index.php?/Knowledgebase/Article/View/80/0/kaip-prisijungti-studentams-prie-ism-wifi


Comments (0)